#1

Jakie są przyczyny depresji?

in Psychologia depresji Mon Oct 08, 2012 6:12 pm
by modelski • 102 Posts

Jakie są przyczyny depresji?
Depresja może być często trudne puzzle do rozwiązania. Obecne myślenie utrzymuje, że kombinacja genów i czynników środowiskowych, psychologicznych i innych są źródłem depresji.
Przez Wyatt Myers
Medycznie: Pat F. Bass III, MD, MPH

Ze wszystkich odkryć medycznych, które miały miejsce w ostatnich latach, który nadal wymykają naukowców zakłada naturę depresji. Podczas gdy mamy długą drogę w poszukiwaniu metod leczenia depresji z medycyny i terapii, pytanie zasadnicze: Co powoduje depresję?
Potrzebujesz pomocy w depresji? Znajdź specjalistę zdrowia psychicznego w Twojej okolicy.

Według Narodowego Instytutu Zdrowia Psychicznego, przełomowych badań przedstawił nowe możliwości studiowania osób z depresją. Technologii obrazowania mózgu, jak rezonansu magnetycznego (MRI), wykazały, że mózgi osób z depresją w rzeczywistości wyglądać inaczej od tych osób bez depresji. Regiony mózgu, które regulują zachowania, sen, apetyt, nastrój i funkcji neuroprzekaźników nieprawidłowy i wydaje się z równowagi.

Choć naukowcy mogą zobaczyć to wszystko, nie można zobaczyć, co powoduje depresję występują w pierwszej kolejności. Prąd jest rozumowanie depresja spowodowane kombinacją genetyki i czynników środowiskowych, psychologicznych i biochemicznych.

Genetyka

Historia rodziny, lub genetyka, jest jednym z najsilniejszych z potencjalnych przyczyn depresji. W rzeczywistości, ostatnie badania wskazują, że jeśli jeden z rodziców miał depresję, własne ryzyko depresji niemal dwukrotnie.

Donald P. Hall, MD, autor Breaking Through Depression oraz kierownika Centrum Riverside doradztwo w Leesburg, Va, mówi: "ryzyko depresji jest 20 procent kobiet i 10 procent dla mężczyzn, a ryzyko jest podwajana, jeśli jedno z rodziców cierpi na depresję. "

David Sack, MD, dyrektor generalny Promises Treatment Centers w Kalifornii i autor ponad 50 artykułów w czasopismach o depresji, mówi, że historia rodziny może zawierać pewne znaki ostrzegawcze, które mogą pomóc ustalić, czy genetyka może stwarzać ryzyko depresji dla Ciebie. "Najbardziej niepokojący znak będzie historia samobójstwa w rodzinie - w szczególności przemocy, samobójstwa, np. rany postrzałowej, wiszące, lub skacząc z okna lub mostu", mówi dr Sack. "Rodzina Ernest Hemingway jest przykładem, gdzie zaburzenie dwubiegunowe, gwałtowne samobójstwa, i zależności substancja wystąpił w wielu członków rodziny."

Scroll up


Visitors
0 Members and 1 Guest are online.

We welcome our newest member: dapdavYTarM
Board Statistics
The forum has 477 topics and 521 posts.