#1

stopy zaburzeń psychicznych

in Psychologia depresji Mon Oct 08, 2012 6:07 pm
by modelski • 102 Posts

To był z takich czynników jak dochód rodziny i wszelkich przewlekłych problemów zdrowotnych uwzględnić.

Jednak średnie depresje wśród nie-, użytkownicy regularnych i użytkowników zarówno ciężkich były w kierunku dolnego końca - pomiędzy 1 i 2 w skali od 1 do 4, przy czym 1 to "nie jest wciśnięty w ogóle."

Autorzy obecnego badania nie powiedział dokładnie, ile dzieci w każdej grupie były obniżone (i nie reaguje na prośby o tej informacji). Oddzielne badania ze Szwajcarii opublikowany w ubiegłym roku poprosił pediatrów w tym kraju w celu oszacowania stopy zaburzeń psychicznych w swoich młodych pacjentów, lekarze szacuje, że wskaźnik depresji w średniej grupie dzieci jest 1,4%.

Dokładnie, dlaczego zarówno ciężki wykorzystanie Internetu oraz niestosowanie były związane z większym ryzykiem depresji nie jest jasne, według zespołu Michaud jest.

Od nastolatki zazwyczaj przejść do trybu online, aby łączyć się z przyjaciółmi, naukowcy przypuszczają, że ci, którzy nigdy nie są w trybie online mogą być bardziej społecznie izolowane.

Co do intensywnego użytkowania Internetu, niektóre wcześniejsze badania wykazały również linki do objawów depresji - z powodów, które są niejasne. Jednak w jednym badaniu z tajwańskich nastolatków, że objawy depresji zazwyczaj poprzedzony ciężką dzieci "wykorzystania internetu, Michaud i jego koledzy wskazać.

W badaniu tym, niektóre inne problemy zdrowotne były również bardziej powszechne wśród ciężkich użytkowników Internetu.

Dla mężczyzn, waga była problemem: 18 procent ciężkich użytkowników miało nadwagę, w porównaniu z 12 procent zwykłych użytkowników. Wśród kobiet nastolatków, 59 procent użytkowników Internetu były ciężkie pozbawiony snu, w porównaniu do 35 procent zwykłych użytkowników.

Scroll up


Visitors
0 Members and 1 Guest are online.

We welcome our newest member: dapdavYTarM
Board Statistics
The forum has 477 topics and 521 posts.