#1

Arrow

in Model debreu Tue Mar 20, 2012 4:37 pm
by modelski • 102 Posts

5. Arrow (1964) artykuł zatytułowany `Rola Papierów Wartościowych w optymalnej alokacji obarczone ryzykiem", a nacisk zdaje się zostały umieszczone w wersji papierów swojego modelu.

6. Większość z tych pomysłów są zawarte w (1967) Radner w artykule francuskiego.

7. Starr (1973), str. 94.

8. Wielu autorów rozwijane potem poprawione ogólnych modeli równowagi, w których ceny określane są jako części stanu świata, bez cytowania Nagatani (1975) komentarz jako impuls do tego wystający zmiany ustalonego Arrow-Debreu ram.

9. Zobacz Cass i Shell (1983).

10. Loong i Zeckhauser (1982) zwrócić uwagę na problem z nieistnienia na poczet roszczeń rynkach w następujący sposób:

Jeśli byli tacy miarą wydajności do zawodności rynku, które w jakiś sposób równoważny do średniej mrugnięcia, należności warunkowe rynki mogłyby doprowadzić do ligi. Oznacza to, że stosunek niemającym siedziby w poczet roszczeń rynkach wszystkich pożądanych warunkowych należności rynkach jest duża w stosunku do, powiedzmy, stosunek dóbr publicznych w stosunku do wszystkich towarów lub towarów generujących nieszablonowe zewnętrzne w stosunku do prywatnych dóbr. (P.171).

Rozdział 6 zawiera kilka propozycji niebytu do pełni katalogu `complete 'rynkach.

11. Salant (1976), p.674.

12. W prywatnej korespondencji ze mną w 1994 roku, Radner podkreślił, że w multiperiod modelu, jeśli (1) wszystkie podmioty gospodarcze mają takie same informacje na każdy dzień iw każdym przypadku (2) przedsiębiorcy zachowywać wszystko `wypłata odpowiednie" zdarzenia, gdy wystąpią, oraz ( 3) rynki całkowicie rozciągać na zdarzenia elementarnego, że przedsiębiorcy obserwowania, następnie w równowadze wcześniejszej rundzie Arrow-Debreu warunkowej gospodarki roszczeń, nikt nie będzie chciał do ponownego obrotu na kolejne dni. Radner starannie sformułowane założenia wyeliminować przyszłego rynku spot niepewność cen oraz niepewność przekonań zmieniających lub preferencji, które są `wypłata dotyczy." Wniebowzięcie Radner firmy (2) oznacza również, że nie firma ma niepewność co do opłacalności danego planu produkcji.

Scroll up


Visitors
0 Members and 1 Guest are online.

We welcome our newest member: dapdavYTarM
Board Statistics
The forum has 477 topics and 521 posts.